PENZION NA FAŘE

Dubenec č.p. 1
544 55 Dubenec

tel.: 604 274 008,
        603 257 405

email: info@penzionnafare.cz

 

Pobytové balíčky

Nechte se hýčkat a vyberte si některý z připravených pobytových balíčků:

Velikonoční pobytový balíček 2018

Oslavte Velikonoce - svátky jara u nás! Navštivte oblíbený Penzion Na Faře. Těšit se můžete na pohodlné ubytování ve tříhvězdičkovém penzionu, který se nachází kousek od Kuksu a ZOO. Penzion je vyhlášen kvalitní restaurací a příjemnou obsluhou. Připraven je pro Vás Velikonoční balíček plný zážitků
 

Romantický víkend pro dva v ¨Penzionu na Faře"

Noc na faře v luxusním apartmá, vybaveném stylovým nábytkem.  V blízkosti restaurace s výborným jídlem, pitím, příjemnou hudbou a milým personálem.  Privátní wellness s vonnými svíčkami, vířivkou a infrasaunou, relaxačními lehátky a ještě k tomu láhev sektu, to je sen mnoha romantických duší.  Splňte si ho v penzionu Na Faře.  Zaručený způsob, jak potěšit svého partnera.

Toulky Podkrkonoším

Připravili jsme pro vás balíček služeb, který vás provede oblastí Podkrkonoší. Navštívíte nejvýznamnější místa v oblasti, můžete si vybrat z bohatého programu, ochutnat místní kuchyni a to vše dle připraveného plánu. Další informace a prodej balíčku naleznete zde.

Gastronomické hýčkání v Penzionu Na Faře

 Láká Vás klid venkova, relax a pohoda? Rádi si pochutnáte na kvalitním jídle v příjemném prostředí? V Penzionu Na Faře jste na tom správním místě.
Pro labužníky si náš šéfkuchař připravil gurmánské menu, které zcela jistě potěší Vaše chuťové buňky a vy si užijete příjemnou atmosféru spojenou s tak potřebným odpočinkem.